• In English
 • 28 листопада Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у нараді ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за підсумками роботи за 9 місяців
  опубліковано 27 листопада 2017

  28
  листопада

  15:00

  вівторок
  Додати в календар 2017-11-28 15:00:00 2024-05-28 19:44:19 Europe/Kiev 28 листопада Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у нараді ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за підсумками роботи за 9 місяців 28 листопада Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у нараді ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за підсумками роботи за 9 місяців м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8. Event organizer. event@organizer.email
  м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8.

  28 листопада відбудеться нарада за результатами діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 9 місяців 2017 року.

  Участь у заході візьмуть: Голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа, начальник ГУ Держпродспоживслужби м. Києва Олег Рубан, Голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський, представники інститутів громадського суспільства.

  Про результати роботи звітуватимуть: у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії - Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Олександр Овчаренко;  у сфері захисту прав споживачів  - заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Данило Мавлянов.

  З метою посилення боротьби з недобросовісними виробниками та фальсифікованою продукцією Держпродспоживслужба м. Києва залучатиме до співпраці громадські організації: «Громадський контроль захисту прав споживачів», Всеукраїнську асоціацію захисту прав споживачів «Споживча довіра», Всеукраїнську громадську організацію «Союзу споживачів України».

  У рамках наради також будуть підбиті підсумки пілотного проекту процедури відеофіксаціїпід час проведення заходів державного нагляду та контролю.

  Початок заходу: 15:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8.

  Телефон для довідок: 063-32-73-148, або пишіть на електронну адресу pressa@dpss.gov.ua