• In English
 • 28 листопада Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у нараді ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за підсумками роботи за 9 місяців
  опубліковано 24 листопада 2017

  24
  листопада

  17:50

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-11-24 17:50:04 2024-07-16 13:10:24 Europe/Kiev 28 листопада Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у нараді ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за підсумками роботи за 9 місяців Event organizer. event@organizer.email

  28 листопада відбудеться нарада за результатами діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 9 місяців 2017 року.

  Участь у заході візьмуть: Голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа, начальник ГУ Держпродспоживслужби м. Києва Олег Рубан, Голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський, представники інститутів громадського суспільства.

  Про результати роботи звітуватимуть: у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії - Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Олександр Овчаренко;  у сфері захисту прав споживачів  - заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Данило Мавлянов.

  З метою посилення боротьби з недобросовісними виробниками та фальсифікованою продукцією Держпродспоживслужба м. Києва залучатиме до співпраці громадські організації: «Громадський контроль захисту прав споживачів», Всеукраїнську асоціацію захисту прав споживачів «Споживча довіра», Всеукраїнську громадську організацію «Союзу споживачів України».

  У рамках наради також будуть підбиті підсумки пілотного проекту процедури відеофіксації під час проведення заходів державного нагляду та контролю.

  Початок заходу: 15:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8.

  Телефон для довідок: 063-32-73-148, або пишіть на електронну адресу pressa@dpss.gov.ua.

   

  Автор: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ