• In English
 • 26 жовтня - IV Національний форум розвитку МСБ 2021: «Від стійкості – до сталості!»

  26
  жовтня

  09:00

  15:00

  вівторок

  26 жовтня 2021 року в приміщенні Торгово-промислової палати України відбудеться IV Національний форум розвитку МСБ 2021: «Від стійкості – до сталості!». Міністерство цифрової трансформації запрошує до участі українські підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади.

  Форум розвитку МСБ вважається найбільшою національною подією, яка має на меті інформування національного бізнесу щодо можливостей, що надаються в межах міжнародних та національних проектів, державних та приватних програм фінансування бізнесу, які діють в Україні.

  Під час заходу будуть обговорені основні виклики мікро- та малих підприємств і надані практичні поради щодо їх подолання. Формат форуму передбачає насичену програму, яка складатиметься з генеральної панелі, присвяченій питанням Національної стратегії розвитку МСБ в Україні, питанням розвитку цифровізації бізнесу та інтеграції з ЄС, сесії пітчингу з представниками щонайменше 20 діючих програм та інструментів підтримки розвитку підприємств та паралельних дискусійних панелей різних тематичних напрямів.

  Цьогорічний захід матиме «гібридний» формат, який надасть можливість залучити всіх охочих учасників-представників бізнес-спільноти до роботи форуму в режимі онлайн.

  Організатори: Торгово-промислова палата України, Проект «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарської Конфедерації, Міністерство цифрової трансформації України, національний проект розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс розвитку підприємництва та експорту.

  Більше 600 представників мікро-, малих і середніх підприємств матимуть можливість безкоштовно дистанційно підключитись до роботи усіх дискусійних панелей форуму за умови попередньої реєстрації.

  Реєстрація відкрита до 25 жовтня 2021 року

  https://docs.google.com/forms/d/1Jv4HTPeeyfYrrUifP-so9gDX8goTz_HRTaO4YDNwkyo/viewform?edit_requested=true

  Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua

  Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 461 98 17

  Координаційний центр підтримки експорту ТПП України