• In English
 • 12 жовтня Мінветеранів передасть Книги пам’яті добровольців в усі області України
  опубліковано 08 жовтня 2021

  12
  жовтня

  15:00

  16:00

  вівторок

  12 жовтня о 15:00 на території Міністерства оборони України (Повітрофлотський проспект, 6) відбудеться передача Книг пам’яті добровольців.

  Участь у заході візьмуть Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, перший заступник Міністра Олександр Порхун, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко та представники Міноборони.

  У Залі Пам’яті Меморіального комплексу Міноборони Юлія Лапутіна урочисто передасть копії Книг пам’яті добровольців-захисників представникам територіальних відділі Міністерства у справах ветеранів. Відтак у кожній області України буде Книга пам’яті з іменами полеглих Героїв.

  Журналістів, які бажають висвітлити подію, просимо акредитуватися до 12:00 12 жовтня за електронною адресою press@mva.gov.ua.

  У формі акредитації необхідно вказати:

  1. Прізвище, ім’я, по батькові

  2. Назву ЗМІ / Посаду

  4. Контактний номер телефону

  5. Перелік техніки (фото та відеокамери)

  Додаткові запитання за телефоном: (095) 526 36 19.

  Довідково

  У березні 2021 року Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна презентувала Книгу пам’яті добровольців-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Захід відбувся у меморіальному комплексі «Зала пам'яті» на території Міністерства оборони України. Наказ Мінветеранів «Про Книгу пам’яті добровольців – захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» було видано у вересні 2020 року.

  Концепція та структура Книги пам’яті добровольців-захисників України були узгоджені із представниками громадськості, добровольчих формувань, Головним штабом Української добровольчої армії, Добровольчим Українським Корпусом “Правий сектор”, Добровольчим батальйоном ОУН, Міністерством оборони України та Громадською радою при Мінветеранів.

  З 11 грудня 2020 року по 5 березня 2021 року відбулася низка засідань Комісії Міністерства у справах ветеранів України з питань внесення інформації до Книги пам’яті. За результатами роботи було підтримано 71 клопотання щодо внесення даних про загиблих добровольців до Книги пам’яті добровольців-захисників України.