• In English
 • 12 жовтня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  12
  жовтня

  14:00

  17:00

  вівторок

  12 жовтня о 14:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства резерву які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Різне