• In English
 • 22-23 червня Тарас Кутовий у Брюсселі обговорить перспективи українського молочного експорту до ЄС
  опубліковано 20 червня 2016

  20
  червня

  10:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-06-20 10:00:18 2020-04-08 12:42:11 Europe/Kiev 22-23 червня Тарас Кутовий у Брюсселі обговорить перспективи українського молочного експорту до ЄС Event organizer. event@organizer.email

  З 22 по 23 червня Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий перебуватиме з робочим візитом у м. Брюссель (Королівство Бельгія).

  У рамках візиту до Бельгії Тарас Кутовий зустрінеться із комісаром ЄС з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Філом Хоганом.

  Також Міністр зустрінеться з директором з питань рибальства і морської політики регіону Середземного і Чорного моря Генерального Директорату «Рибальство і морська політика» Губертом Габмсом та із заступником Генерального Директора з питань торгівлі Європейської Комісії Сабіною Вейянд.

  Також 22 червня о 15:30 запланована участь Міністра та представників українського аграрного бізнесу в Українсько-європейському аграрному діловому круглому столі.

  У четвер, 23 червня, очільник Мінагрополітики візьме участь у відкритті аграрного діалогу Україна – ЄС, де будуть розглядатися останні тенденції в торгівлі сільськогосподарською продукцією, аграрні реформи в Україні та перспективи України у сфері експорту молочної  продукції до ЄС та інших країн.

  Заплановано підхід Тараса Кутового до представників українських та європейських ЗМІ.

  Також у складі делегації перебуватиме заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ