• In English
 • 24 червня в МОЗ України відбудеться круглий стіл "Реалізація державної політики в Україні щодо імунопрофілактики: аналіз стану, шляхи вирішення"
  опубліковано 20 червня 2016

  20
  червня

  11:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-06-20 11:00:09 2020-07-05 14:31:05 Europe/Kiev 24 червня в МОЗ України відбудеться круглий стіл "Реалізація державної політики в Україні щодо імунопрофілактики: аналіз стану, шляхи вирішення" Event organizer. event@organizer.email

  Міністерство охорони здоров'я України спільно з громадською ініціативою "Коаліція за вакцинацію" ініціює проведення круглого столу "Реалізація державної політики в Україні щодо імунопрофілактики: аналіз стану, шляхи вирішення".

  Метою круглого столу є обговорення стану імунопрофілактики в Україні на сьогоднішній день та визначення шляхів вирішення ситуації, що склалася з вакцинацією.

  У роботі круглого столу візьмуть участь представники медичних, педагогічних та науково-дослідницьких установ, головні позаштатні спеціалісти МОЗ України, представники органів влади, громадських об'єднань, вищих навчальних закладів, засобів масової інформації.

  Питання до обговорення:

  1) Вакцинація – питання здоров'я та національної безпеки держави.

  2) Виконання Загальнодержавної програми захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 рр. Що далі?

  3) Визначення складових процесу реалізації державної політики щодо імунопрофілактики в країні (забезпеченість вакцинами, інформаційний та науковий супровід, стратегічний запас вакцин, власне виробництво).

  4) Роль навчальних медичних закладів у формуванні сучасного світового підходу до запобігання інфекційних хвороб шляхом імунопрофілактики.

  5) Етико-правові питання вакцинації в Україні, порівняння з іншими країнами.

  Початок заходу: 9:30

  Місце проведення: МОЗ України, Київ, вул. Грушевського, 7.

  Акредитація обов'язкова. Тел. (044) 253-69-75.