• In English
 • 23 червня відбудеться прес-конференція "Провадження в міжнародних судових інстанціях: позови України до Російської Федерації щодо окупації Автономної Республіки Крим"
  опубліковано 20 червня 2016

  20
  червня

  09:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-06-20 09:00:57 2020-05-31 07:33:56 Europe/Kiev 23 червня відбудеться прес-конференція "Провадження в міжнародних судових інстанціях: позови України до Російської Федерації щодо окупації Автономної Республіки Крим" Event organizer. event@organizer.email

  23 червня о 15:00 в ІА «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція «Провадження в міжнародних судовихінстанціях: позови України до Російської Федерації щодо окупації Автономної Республіки Крим».

  Організатори заходу: Міністерство інформаційної політики.

  В рамках заходу буде надано актуальну інформацію про вжиті заходи у справі захисту інтересів України у зв’язку з окупацією частини території нашої держави зовнішнім агресором. Зокрема, щодо поданих Україною до Європейського суду з прав людини позовів проти Російської Федерації з метою захисту прав та інтересів фізичних і юридичних осіб на тимчасово-окупованій території Криму і м. Севастополь.

  У прес-конференції візьмуть участь: Перший заступник Міністра інформаційної політики України ЕмінеДжапарова, Перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова.

   

  Трансляція заходу: http://www.ukrinform.ua/block-conferences

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ