• In English
 • 18 січня відбудеться презентація книги «Щоденник агресії 2»

  18
  січня

  14:00

  15:00

  четвер

  18 січня о 14:00 в Медіацентрі Україна-Укрінформ відбудеться презентація книги Андрія Куркова «Щоденник агресії 2».

  Книга Андрія Куркова «Щоденник агресії 2» – це збірка есе, написаних у період з серпня 2022 року до кінця жовтня 2023 року і розташованих за хронологією. Події, що відбувалися у ті дні в Україні та світі, спонукали письменника осмислити їх і, пропустивши через призму особистого бачення, представити читачам. 

  Подія реалізована у співпраці Міністерства культури та інформаційної політики України та державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» в межах проекту «Книга для зміцнення національної єдності».

  У презентації візьмуть участь Тарас Шевченко – заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції; Андрій Курков – журналіст, письменник, сценарист, лауреат престижної літературної нагороди – Національної премії Медічі (Франція) за найкращий закордонний твір; Максим Удовиченко – керівник Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору».

  Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

  Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

  Прохання прибувати за пів години до заходу.

  Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

  Захід транслюватиметься на ютуб-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform:https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.

  Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.