• In English
 • 17 вересня - Міжнародна конференція «Покращення методології, практики та якості законодавчого процесу та законотворчості в Україні»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 12 вересня 2018

  17
  вересня

  14:00

  17:30

  понеділок
  Готель «Фермонт Київ», вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ

  17 вересня відбудеться міжнародна конференція «Покращення методології, практики та якості законотворчого процесу та законотворчості в Україні» спільно з проектами ЄС EU4PAR та Association4U.

  Учасники обговорюватимуть питання щодо підвищення якості законодавства в Україні на урядовому рівні та в Парламенті в контексті Угоди про асоціацію з ЄС та з урахуванням успішного досвіду країн-членів ЄС. Серед конкретних тем - розробка якісних законодавчих актів на основі аналізу політики, які мають відповідати вимогам законодавства ЄС; запобігання надмірному регулюванню та зменшення адміністративного тягаря для бізнесу та громадян; краща співпраця Уряду та Парламенту в межах законотворчого процесу.

  Спікери:
  Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
  Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України 
  Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради України
  Катаріна Матернова, заступник генерального директора Генерального директорату з питань політики сусідства та переговорів з розширення Європейської Комісії
  Олена Сотник, народний депутат, секретар комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції;
  Альона Шкрум, народний депутат, голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

  Дата та час проведення:17 вересня, з 14:00 до 17:30 (реєстрація з 13:30).

  Адреса: Готель «Фермонт Київ», вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ

  Запрошуємо представників ЗМІ.

  Акредитація для ЗМІ: за ел.адресою irynakovalchuk63@gmail.com або за тел. +38 097 456 67 68 (Ірина Ковальчук)

  Мови заходу: англійська та українська, синхронний переклад.

  Довідкова інформація:

   Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні (EU4PAR) - це проект ЄС, який підтримує Уряд України у впровадженні Стратегії реформування державного управління, ухваленої в червні 2016 року. Проект консультує Уряд (Секретаріат Кабінету Міністрів України, Національне агентство України з питань державної служби), допомагає готувати державних службовців та надає іншу підтримку.

  Association4U, або "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС" - це проект, який фінансує ЄС, на підтримку урядових установ України, головним чином Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, секретаріату Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та галузевих міністерств у виконанні їхніх зобов'язань, що випливають з Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.