• In English
 • 14 травня відбудеться круглий стіл на тему «Закон про інвестнянь: проекти на перший мільярд»
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 травня 2021

  14
  травня

  15:00

  16:00

  п’ятниця

  14 травня о 15:00 відбудеться круглий стіл на тему «Закон про інвестнянь: проекти на перший мільярд» (Зала 1).

  Учасники: Олег Немчінов - Міністр Кабінету Міністрів України; Галина Янченко - народний депутат України, голова Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту прав інвесторів; Дмитро Олійник - генеральний директор директорату з питань економічної політики Офісу Президента України; Ірина Новікова – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Оксана Маркарова - Надзвичайний і Повноважний Посол України в США; Ігор Марчук - народний депутат України; Ісмет Язиджи - генеральний директор Lifecell; Клеменс Лер - генеральний директор компаній Amstar в Європі; Дженк Гюльтекін - керівник представництва Esan в Україні; Олександр Старченко - генеральний директор ДП «КНАУФ Маркетинг»; Аліна Свідерська - генеральний директор Скатек Україна; Анатолій Сторожук - директор ТОВ "Група Компаній "Сатер-Екоенерго".

  Модератор: Сергій Цівкач - виконавчий директор UkraineInvest.

  Довідково. З моменту набуття чинності Законом України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями» UkraineInvest отримано понад 15 запитів від потенційних інвесторів щодо можливості надання державної підтримки їхнім інвестиційним проектам. Потенційний обсяг інвестицій у такі проекти становить понад 1 млрд доларів США.

  До участі у заході запрошені народні депутати, представники Уряду та представники інвестиційної спільноти. Учасники круглого столу підіб’ють підсумки роботи UkraineInvest щодо супроводження інвестиційних проектів у 2020 році, а також обговорять результати діяльності UkraineInvest як уповноваженої установи відповідно до Закону.

  Акредитація представників ЗМІ до 14 травня 12:00: https://bit.ly/3bnOavg

  Акредитація потребує підтвердження у зв'язку з карантинними заходами та обмеженою кількістю місць у залі.

  Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

  При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід до зали тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

  Відео

  Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»), м. Київ.

  Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32.