• In English
 • 14 травня відбудеться відкриття мистецького проекту, присвяченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника

  14
  травня

  20:00

  21:00

  п’ятниця

  14 травня 2021 року о 20.00 у літньому театрі “Мушля” (Міський сад) відбудеться відкриття мистецького проекту, присвяченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника, майстра експресіоністичної новели.

  Організатор: Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

  Учасники: Олександр Ткаченко - Міністр культури та інформаційної політики України; Галина Григоренко - Голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Оксана Забужко - українська письменниця та поетеса; Ірма Вітовська-Ванца - акторка Київського національного академічного Молодого театру, продюсерка, громадська діячка та Заслужена артистка України; Андрій Ісаєнко - актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра; Юрій Дяк - актор Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки та Заслужений артист України.

  Музичний супровід: Оксана Нікітюк - соло, Капела Сергія Охрімчука, струнний квартет у складі Віктора Іванова, Олександри Васильєвої, Катерини Супрун та Ольги Дріги.

  Режисерка-постановниця перформансу: Олена Савчук.

  Відкриття розпочнеться з екскурсії виставкою під відкритим небом “СтефаникOnline”, що представляє хронологічний погляд на життя та літературний доробок письменника, висвітлюючи історичний контекст зламу століть, і продовжиться театральним перформансом “Найліпше з мойого серця”, створеним на основі новел та листів письменника.

  Місце проведення: літній театр “Мушля”, Міський сад.

  Для акредитації представникам ЗМІ необхідно відправити листа на електронну адресу press@arts.org.ua, в якому слід вказати назву медіа, яке представляєте, прізвище та ім’я журналіста, а також контактний номер телефону.

  Просимо звернути УВАГУ, що без підтвердження з боку організаторів, акредитація недійсна. Сподіваємося на ваше розуміння, адже ми дбаємо про дотримання карантинних обмежень і ваше здоров'я!