• In English
 • 14 травня - проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  14
  травня

  10:00

  13:00

  п’ятниця


  Дата проведення засідання – 14 травня 2021 року

  Час початку проведення засідання – 10 година 00 хвилин

  Місце або спосіб проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ

  Проект

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Обговорення питання щодо необхідності залучення експертів у відповідній сфері для проведення співбесіди щодо відповідності професійної компетентності кандидатів встановленим вимогам.

  6. Про розгляд дисциплінарної справи стосовно заступника Голови Державної служби геології та надр України Сарамаги Р. К.

  7. Різне.