• In English
 • 11 жовтня Юрій Бровченко візьме участь у семінарі з розвитку оборонно-промислового комплексу України за участю експертів НАТО

  11
  жовтня

  09:00

  18:00

  четвер
  Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський проспект, 15

  11 жовтня відбудеться семінар з розвитку оборонно-промислового комплексу України за участю експертів НАТО на тему “Досвід країн НАТО з організації закупівель озброєння та військової техніки, ціноутворення та контроль цін".

  Захід проводитиметься за ініціативи Мінекономрозвитку в рамках XV Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та безпека - 2018” та ХІ Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт - ХХІ”.

  Учасники семінару:

  • Юрій Бровченко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України
  • Гордон Девіс, заступник Помічника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій, Міжнародний секретаріат НАТО
  • Андрій Тивончук, директор Департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
  • Александер Вінніков, Голова Представництва НАТО в Україні
  • Лівью Лазар, Координатор питань співробітництва НАТО з промисловістю, Департамент оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО.

  До участі у семінарі також запрошені представники органів влади, оборонної промисловості та інших організацій, які безпосередньо залучені та мають вплив на процеси реформування та розвитку національної оборонної промисловості.

  Під час семінару заплановане обговорення питань щодо побудови привабливого середовища в Україні для залучення іноземних інвестицій в оборонну промисловість, а також аналіз варіантів реалізації спільних проектів з розробки та виготовлення озброєння та військової продукції, визначення цін на військову продукцію і офсетних операцій в інтересах оборони.

  Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський проспект, 15.

  Початок: 9.15.

  Вхід тільки за паспортами.

  Акредитація представників ЗМІ здійснюється до 18:00 10 жовтня за посиланням: https://goo.gl/6SQepN (необхідно заповнити зазначену форму для кожного представника ЗМІ окремо).