• In English
 • 11 жовтня Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у регіональній конференції в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» у м. Тернополі
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 09 жовтня 2018

  11
  жовтня

  15:00

  16:45

  четвер
  м. Тернопіль, вул. Текстильна

  11 жовтня Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у регіональній конференції в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» у м. Тернополі.

  Час проведення: 15:00 – 16:45.

  Місце проведення заходу: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч, PODOLYANY HALL (ТРЦ «Подоляни»).

  У конференції також візьмуть участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, керівник відділу дослідження ринків Офісу просування експорту Дмитро Носов, регіональний координатор ПРООН в Тернопільській області Ігор Стефанів, підприємці області, експерти.

  О 16:30 за результатами конференції відбудеться прес-брифінг Віце-прем`єр-міністра.

  Вхід представників ЗМІ здійснюватиметься за попередньої реєстрації за посиланням   https://goo.gl/forms/z3iVGwepXC5jDGhk2 та за редакційними посвідченнями.

  За додатковою інформацією звертатись за ел. адресою ovpmeei@gmail.com

  Мета інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» – роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.

  Проект реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України разом з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Проекту ЄС Association4U. Детальніше:  https://eu-ua.org/syla-mozhlyvostei.