• In English
 • Зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату щонайменше вдвічі, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 червня 2019 року о 19:26

  Зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату в Україні щонайменше вдвічі, заявив в ефірі телеканалу ICTV Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Хотілося б, аби кожна людина, яка працює, мала можливість прийти в магазин і придбати те, що потрібно. Мені вдалося зробити з 50 доларів мінімальної зарплати – 150 доларів. За найближчі два роки ми можемо досягти розміру мінімальної зарплати в 300 доларів. Я знаю, як це потрібно зробити далі», – сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що друкарський станок – це не сценарій роботи Уряду. «Тільки той план, який я реалізую кілька років. Жодних друкарських верстатів! Тільки економіка – за рахунок детінізації і інвестицій», – додав Володимир Гройсман.


  Зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату щонайменше вдвічі, – Володимир Гройсман Зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату щонайменше вдвічі, – Володимир Гройсман