• In English
  • Змінено склад Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану, - рішення Уряду

    Змінено склад Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану.

    Відповідний проект змін до постанови Уряду від 17 березня 2022 року № 302 розробила команда Мінреінтеграції у зв’язку з утворенням Державної служби у справах дітей. Документ було ухвалено сьогодні на засіданні Уряду.

    Згідно з проектом постанови, до складу Координаційного штабу буде включено Голову Державної служби у справах дітей.

    Документ було розроблено з метою посилення взаємодії органів виконавчої влади, які здійснюють заходи щодо:

    • організації евакуації дітей із небезпечних територій, створення безпечних умов для їх перебування;

    • моніторингу дотримання прав дітей, які виїхали за межі України, організації їх повернення в Україну;

    • ухвалення оперативних рішень стосовно забезпечення захисту прав та інтересів дітей.

    Нагадаємо, постанову про створення Державної служби у справах дітей Уряд ухвалив наприкінці вересня 2023 року. А вже 8 березня 2024 року Головою Служби було призначено Петра Добромільського. До цього він працював заступником голови Закарпатської обласної військової адміністрації.

    Зазначимо також, що Координаційний штаб є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України. У березні 2023 року головою Координаційного штабу було призначено Віце-прем’єр-міністра Ірину Верещук.