• In English
 • Зміна відсотка обов’язкового платежу за ЖКП не вплине на отримувачів субсидій з найнижчими доходами, – Віталій Музиченко
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 23 жовтня 2019 року о 18:59

  В нинішньому опалювальному сезоні 2019-2020 років не буде ніяких змін у системі розрахунку субсидій, а грошей, закладених в проект Держбюджету на 2020 рік, вистачить на всіх, хто потребуватиме державної допомоги в оплаті житлово-комунальних послуг.

  Про це заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко заявив на брифінгу з представниками ЗМІ.

  «Субсидії в цьому опалювальному сезоні не будуть зменшені. У бюджеті на 2020 рік на це закладено 47 628,6 млн грн. Цієї суми достатньо, щоб допомогти усім, хто потребує і звертається за цим видом допомоги. Це крок, який спрямований на посилення адресності та який не вплине на одержувачів субсидій з найнижчими доходами», – наголосив Віталій Музиченко.

  За словами заступника Міністра, зміна відсотка матиме наслідки для одержувачів з найвищими доходами – оскільки їх розмір субсидії зменшиться. «Вивільнені кошти будуть направлені на розширення програми допомоги малозабезпеченим сім’ям, які мають доходи менше прожиткового мінімуму. А це означає, що в дію вступає ще один принцип – адресність. Переправити підтримку на тих, хто її справді потребує», – резюмував Віталій Музиченко.