• In English
 • Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 вересня 2020 року о 12:00

  У рамках робочої поїздки до Херсонської області 10 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України. Главу Уряду супроводжують Міністр інфраструктури Владислав Криклій, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко та голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

  Денис Шмигаль заслухав презентацію «Розвиток зрошення — фундамент майбутнього Херсонщини». За словами Прем’єр-міністра, дефіцит вологозабезпечення став основною перешкодою зростання виробництва сільськогосподарської продукції на півдні країни.

  «Зміцнення лідерських позицій України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель. Україна має великий потенціал у розвитку системи зрошувального землеробства, але наявні потужності використовуються лише на 25%. Тому ми маємо нарощувати площі поливу за рахунок модернізації наявних систем зрошення та побудови систем крапельного зрошення», — зазначив Денис Шмигаль.

  Як зауважив Прем’єр-міністр, такі заходи дадуть змогу збільшити врожайність на Херсонщині щонайменше у 2,5 раза, що сприятиме зростанню ВВП та створить нові робочі місця.

  «На Херсонщині найкраще збережений водогосподарський комплекс та зосереджені найбільші площі під краплинним зрошенням. Тому вона може стати взірцем у будівництві нових і сучасних систем іригації. Президент вже дав завдання Уряду розширити програму «Велике будівництво» на будівництво зрошувальних систем у південних областях. Наше спільне завдання — використати наявний потенціал для зменшення природних ризиків», — сказав Денис Шмигаль.

  Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр Зміцнення лідерства України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель, — Прем’єр-міністр