• In English
 • Житомирські аудитори за сім місяців 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 22 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 30 серпня 2021 року о 09:52

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом січня – липня 2021 року провели 20 ревізій,
  4 аудити та 17 перевірок державних закупівель.

  Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 36 млн грн.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на суму понад 22 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 20 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічний ефект на суму 36,6 млн грн.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 фінансових санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За вчинені фінансові порушення 33 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 – до матеріальної та дисциплінарної,
  4 особи звільнено з посади.

  Правоохоронним органам передано матеріали 27 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 15 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Перед органом прокуратури ініційовано 3 позови щодо усунення виявлених порушень.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис. грн.