• In English
 • На Вінниччині за результатами контрольних заходів до відповідальності притягнуто 145 посадових осіб
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 30 серпня 2021 року о 09:49

  Впродовж січня – липня 2021 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 138 млн грн.

  Поряд з цим досягнуто економічного ефекту на загальну суму 70,4 млн грн від впровадження рекомендацій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

  Проведеними моніторингами попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на загальну суму 138,1 млн грн, зокрема, у 24 випадках забезпечено відміну торгів на 98 млн грн та розірвано 36 договорів на 40,1 млн грн.

  За результатами проведених заходів керівниками підприємств, установ, організацій та органів влади прийнято 82 управлінських рішення.

  За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 110 посадових осіб об’єктів контролю, ще 35 – до дисциплінарної та матеріальної, у тому числі 6 звільнено із займаних посад.

  У межах запровадження принципу невідворотності відповідальності за допущені порушення протягом семи місяців поточного року до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 22 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

  Правоохоронним органам для вжиття заходів у межах їх компетенції передано матеріали 31 заходу державного фінансового контролю, за наслідками розгляду яких розпочато 14 досудових розслідувань, 9 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, у тому числі 3 особам за результатами участі працівників Управління як спеціалістів у досудових розслідуваннях в межах кримінальних проваджень.

  До Державної служби фінансового моніторингу України для проведення аналізу, фінансових розслідувань, виявлення схем привласнення та можливого розкрадання державних коштів надіслано 8 інформацій про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 84,3 млн грн.