• In English
 • Збереження і розвиток мережі дитячих бібліотек є важливим напрямком роботи Міністерства культури, - Євген Нищук
  Міністерство культури України, опубліковано 14 червня 2018 року о 14:47

  Міністр культури України Євген Нищук відвідав Національну бібліотеку України для дітей. Зокрема, він оглянув фондосховища, читальні зали та абонементи, кімнату казок, спеціалізований відділ мистецтв, інтернет-центр, актову та виставкову зали.

  Колектив бібліотеки поділився своїми планами щодо реалізації цілої низки ініціатив та проектів, серед іншого це  «Україна читає дітям» - за участі успішних публічних людей для читання улюблених книг дітям (за вісім років вже проведено понад  таких 240 зустрічей); «Корабель читання  для сімейного єднання» - проведення зустрічей з дитячими письменниками; пізнавально-розважальні дозвіллєві програми «Бібліотечне літо», «Зимові пригоди у бібліотеці», «Тиждень шаленого читання», «Казковий трамвайчик», «Книжкобус»; екскурсії для дітей та батьків, студії креативної майстерності тощо.

  Міністр культури висловив вдячність колективу за таку важливу та необхідну роботу, ініціативність та відданість  справі свого життя.

  «Я приємно вражений високим рівнем роботи закладу. У бібліотеці є все, що сьогодні потребують новітні культурні інституції - необхідний інформаційний центр, інтерактив, музична та театральна складова, психологічна служба,  інклюзивна частина. Варто підтримувати добру динаміку розвитку закладу і в оснащенні, і в технічному забезпеченні, вкладати кошти в ремонт будівлі.  Міністерство культури буде вам добрим партнером у ваших ініціативах»,  - зазначив Євген Нищук.

  Під час зустрічі також порушувались актуальні питання збереження в умовах реформи децентралізації мережі дитячих бібліотек в регіонах, розробки та запуску єдиного каталогу  і програмного продукту для створення національної інформаційної бази та інші.

  Міністр культури України Євген Нищук також представив колективу призначену за результатами конкурсного відбору на посаду генерального директора Національної бібліотеки України для дітей  за контрактом  терміном на 5 років – Аллу Гордієнко.  Він висловив переконання, що за підтримки такого чудового та ініціативного колективу, а також спільної командної роботи  бібліотека зможе зробити ще більше гарних справ для розвитку галузі.

  «Це кредит довіри до тієї роботи, яку ми спільно робимо з моїм прекрасним колективом, надзвичайно творчим і  натхненим. Це люди, які віддані своїй професії, які дуже люблять дітей, з унікальними знаннями дитячої психології, режисури, книжки та  читання. Я думаю, нас попереду чекає багато цікавої роботи», - говорить Алла Гордієнко.