• In English
 • Збереження об’єктів культурної спадщини та інформаційна робота на прифронтових і деокупованих територіях — пріоритети МКІП на 2024 рік

  Про основні завдання МКІП на 2024 рік т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

  «Збереження та відновлення – це виклик номер один. Збереження об’єктів спадщини, цифровізація, збереження кадрів, захист наших інтересів на міжнародній арені», – зазначив він.

  Також т. в. о. Міністра підкреслив, що другим викликом є реалізація проектів, пов’язаних з воєнною тематикою, а також дерусифікація та декомунізація простору. Третім пріоритетом для МКІП є розвиток мистецької освіти.

  «Що стосується інформаційної політики, то протидія російській дезінформації в Україні та в світі, поширення українських наративів – залишається нашим основним пріоритетом», – акцентував Ростислав Карандєєв.

  Він додав, що посиленої уваги від держави потребує інформаційна робота держави на деокупованих та прифронтових територіях.