• In English
 • Завершується друга черга будівництва «Водної арени Тернопіль»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 25 серпня 2021 року о 11:35

  Друга черга будівельних робіт на території веслувального каналу з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» — на фінальному етапі. Об’єкт реалізується у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  «Водна арена Тернопіль» — масштабний та важливий об’єкт для спортивної спільноти України. Наразі завершується друга черга будівництва. Вже незабаром на території арени проводитимуть чемпіонати з водних видів спорту, як на національному, так і на міжнародному рівні», — зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

  «Водна арена Тернопіль» розрахована на тисячу глядацьких місць. Варто зазначити, що у 2020 році тут побудували гідротехнічні та спортивні споруди, суддівську вежу, глядацькі трибуни та конференц-зал на 670 осіб. Цьогоріч завершується будівництво майданчиків для нагород спортсменів, облаштування сучасної системи обліку часу змагань «TimeSystem» та пускових систем «Альбано» (це метод маркування трас байдарок, каное та греблі з використанням ліній буїв).

  Довідково

  Розбудову інфраструктури на території веслувального каналу розпочали в 1989 році. Очікувалося, що канал стане ареною для проведення міжнародних змагань. Проте об’єкт тоді так і не здали в експлуатацію.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.