• In English
 • Завершилося перше засідання спільної Міжурядової комісії з економічного співробітництва Україна-Катар
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 15 листопада 2018 року о 14:47

  Сьогодні, 15 листопада, у місті Доха відбулося перше засідання спільної Міжурядової комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар під співголовуванням Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, та Алі бін Ахмеда Аль Куварі, Міністра торгівлі і промисловості Держави Катар.

  «Україна має великий потенціал у сфері інновацій і цифрової економіки. Це може бути співпраця у сферах електронного урядування та цифрової інфраструктури, створення та підтримки стартапів, інших форм взаємодії наукових установ. Цей напрямок є перспективним та цікавим для українсько-катарського співробітництва», - відзначив Степан Кубів.

  Під час засідання комісії Степан Кубів також наголосив на можливостях для інвестицій в Україну, зокрема, шляхом участі в приватизації державних підприємств.

  Учасники засідання також зосередили увагу на обговоренні ключових напрямків українсько-катарського двостороннього співробітництва, зокрема в торговельно-економічній, інвестиційній сфері, галузі транспорту та зв’язку, морських перевезень, розвитку підприємництва між бізнесами України і Катару, інновацій та інформаційних технологій у містах smart-city, туризму, технічного регулювання, стандартизації, метрології та оцінки відповідності, вищої освіти і науки. А також у галузі сільського господарства, енергетики та промисловості, новітніх технологій, сфері охорони здоров’я.

  За підсумками проведення першого засідання спільної Міжурядової комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва Україна - Катар домовилися провести наступне засідання в Україні у 2020 році, а також підписали Протокол, що містить ключові домовленості, які були досягнуті під час засідання.