• In English
 • Завершено прийом документів на конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності, - Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 16 жовтня 2018 року о 15:35

  Комісія з відбору незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності закінчила прийом документів від кандидатів. З початку оголошення конкурсу – 10 вересня – отримано 56 заяв від претендентів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  За його словами, переважна більшість кандидатів чоловіки – 46 претендентів – і 10 – жінки. Вікова категорія від 30 до 56 років: до 30 років – 2 кандидати, 31-45 роки – 38 кандидатів, 46-55 роки – 13 кандидатів, старші 55 років – 4 кандидати.

  Дуже цікавою виявилася й «географія» представництва кандидатів – документи подали 16 іноземців: з Канади, Німеччини, Угорщини, Литви, Франції, Чехії, Данії, Польщі, Великобританії. А також 40 з України.

  «Бажаю всім кандидатам успіху у проходженні етапів конкурсного відбору! Вже скоро переможці матимуть змогу долучитися до потужного проекту – роботи Фонду енергоефективності та разом з нами і нашими європейськими партнерами впроваджувати в Україні реформу енергоефективності! Рухаємось далі!» – наголосив Геннадій Зубко.