• In English
 • Завершено курс зі стратегічних комунікацій за участю представників Об’єднаного командування Об’єднаних Збройних Сил НАТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 травня 2018 року о 19:58

  З 22 по 24 травня з метою розбудови спроможностей системи стратегічних комунікацій та підвищення професійних навичок особового складу Міністерства оборони України та Збройних Сил України Відділом координації стратегічних комунікацій та моніторингу було організовано проведення навчального курсу зі стратегічних комунікацій за участю представників Об’єднаного командування Об’єднаних Збройних Сил НАТО Брюнсум.

  Захід проводився на базі Навчально-наукового центру міжнародної наукової діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

  До участі у навчальному курсі було залучено представників органів військового управління, установ, організацій та військових частин Збройних Сил України, до повноважень яких віднесені питання реалізації стратегічних комунікацій.

  "Ваша робота як фахівців у сфері комунікацій дуже складна та важлива, враховуючи умови інформаційної війни. Ми раді, що мали змогу обмінятися досвідом з українськими колегами. За час проведення курсів у різних країнах такий формат взаємодії, за яким ми працювали тут в Україні, виявився найкращим з точки зору контакту інструкторів зі слухачами", ‒ наголосив голова делегації, представник Об’єднаного командування Об’єднаних збройних сил НАТО Брюнсум капітан Пол Раковер.

  Також він зауважив, що подібні спільні освітні проекти є гарним підґрунтям для посилення партнерства нашої країни з НАТО, адже спільні загрози в інформаційному середовищі існують як перед Альянсом, так й перед Україною.

  Курс зі стратегічних комунікацій організовано в рамках виконання цілі Стратегічного оборонного бюлетеня щодо розбудови спроможностей сил оборони у сфері стратегічних комунікацій, а саме ‒ запровадження системи професійного навчання та розвитку із комунікативних дисциплін для сил оборони.