• In English
 • Завдяки земельним аукціонам у липні цього року місцеві бюджети Черкащини поповнилися на майже 1,6 млн гривень

  Минулого місяця за результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, передано в користування аграріям 18 ділянок загальною площею 263,76 гектара. Ділянки розташовані в Золотоніському (5 ділянок), по три ділянки в Жашківському й Корсунь-Шевченківському, Катеринопільському (2) та по одній ділянці в Драбівському, Кам’янському, Лисянському, Монастирищенському й Смілянському районах Черкаської області. Землі використовуватитуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Стартова ціна продажу прав оренди разом становила 470 тис. 617 грн, або 8 % від нормативної грошової оцінки земель. У ході проведення торгів орендна плата зросла до 1 млн 579 тис. грн, що в середньому - 26,9 % від нормативної грошової оцінки. Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Черкащини, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки.

  Найдорожчою стала земельна ділянка площею понад 6 га в адмінмежах Корсунь-Шевченківської міської ради Черкащини, оренда плата за яку зросла до 121,3 % від нормативної грошової оцінки, у грошовому еквіваленті - 73,7 тис. грн (стартова ціна становила 4,86 тис. гривень).

  Довідково:

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.