• In English
 • Завдяки земельним аукціонам місцеві ради Запорізької області отримають 772,24 тис. гривень

  Цьогоріч Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області організовано земельні торги з продажу прав оренди на 23 земельні ділянки державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 494,47 гектара. Стартовий розмір річної плати за користування цими земельними ділянками становить 961,98 тис. гривень.

  За результатами торгів продано право оренди на 10 земельних ділянок загальною площею 293,73 га терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 772,24 тис. гривень. Ці кошти орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад Запорізької області.

  Стартова ставка річної орендної плати встановлювалась на рівні 8% від нормативної грошової оцінки, що в грошовому еквіваленті складає 524,8 тис. гривень.

  За результатами земельних аукціонів, ставка річної орендної плати у середньому в Запорізькій області збільшилась до 8,75% від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів регіону на загальну суму 152,9 тис. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».