• In English
 • Завдяки аудиторам Донеччини у січні-липні відшкодовано 13,1 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 серпня 2021 року о 09:37

  За результатами проведених інспектувань у формі ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області у січні-липні поточного року вжили заходів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, а також витрат, допущених через прийняття неефективних управлінських рішень, на загальну суму 13,1 млн гривень.

  Задля оцінки дій посадових осіб об’єктів контролю, на яких були проведені заходи державного фінансового контролю, до правоохоронних органів передано 14 матеріалів, за якими наразі розпочато 4 досудових розслідування та вручено 1 письмове повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Маючи на меті забезпечення повного відшкодування встановлених порушень при використанні державних та комунальних ресурсів перед органами прокуратури та об'єктами контролю ініційовано пред’явлення 46 позовів до суду.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 13 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.

  Для належного реагування за фактами встановлених порушень фінансової дисципліни до відповідних уповноважених органів надіслано 14 інформацій, за результатами розгляду яких прийнято 24 управлінських рішення, зокрема, керівниками об’єктів контролю притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 12 посадових осіб; звільнено з посад 9 осіб.

  Зокрема, через вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 24 посадових особи.