• In English
  • Завдання Мінсоцполітики – доступність соціальних сервісів у містах та об'єднаних територіальних громадах по всій країні, – Юлія Соколовська
    Міністерство соціальної політики України, опубліковано 08 жовтня 2019 року о 10:15

    Завдання Міністерства соціальної політики України – зробити доступними соціальні сервіси у містах та об’єднаних територіальних громадах по всій країні. Про це заявила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська на зустрічі із представниками Виконавчої дирекції Асоціації міст України. «Ми повинні створити максимально зручні фронт-офіси, які швидко допомагатимуть людям на місцях», – наголосила член Уряду.

    За словами Міністра, сторони домовилися, що буде продовжена практика проведення спільних заходів в регіонах та робота із напрацювання нормативних актів з урахуванням пропозицій Асоціації. Крім того, Асоціація направить інформацію щодо успішних кейсів надання соціальних послуг передовими громадами та актуальних проблем соціальної сфери у регіонах.

    Мінсоцполітики підтримало ініціативу проведення дводенного форуму представників місцевого самоврядування, запланованого на 21 листопада 2019 року в Хмельницькому, як хороший привід обговорити багато питань соціальної сфери з представниками міст та об’єднаних територіальних громад всієї країни.