• In English
 • Затверджено призначення стипендій Кабінету Міністрів України видатним тренерам
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 09 грудня 2022 року о 19:45

  Сьогодні на засіданні було затверджено призначення стипендій Кабінету Міністрів України видатним тренерам. Уряд призначив 75 стипендій видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

  Відповідне розпорядження прийнято з метою відзначення досягнень видатних тренерів за вагомий внесок у розвиток сфери фізичної культури і спорту, а також надання їм підтримки та покращення їх соціального становища, що сприятиме запобіганню відтоку кращих тренерів за межі України та активізації роботи з пошуку нових спортивних талантів.

  Відтак, передбачено виплату 75 стипендій у розмірі 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб кожна, на загальну суму 36 234,0 тисяч гривень, зокрема:

  • 46 стипендій - тренерам, які забезпечують (безпосередньо здійснюють) підготовку спортсменів, включених до складу кандидатів на участь в Іграх ХХХІІІ Олімпіади у м. Париж (Французька Республіка);
  • 4 стипендії - тренерам, які забезпечують (безпосередньо здійснюють) підготовку спортсменів, включених до складу кандидатів на участь у ХХV зимових Олімпійських іграх у мм. Мілан та Кортіна-д‘Ампеццо (Італійська Республіка);
  • 25 стипендій - тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів, включених до складу кандидатів на участь у XVII літніх Паралімпійських іграх у м. Париж (Французька Республіка).