• In English
 • Заступник Міністра соціальної політики відзначила кращих українських благодійників
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 23 березня 2018 року о 16:51

  Заступник Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна взяла участь у церемонії нагородження переможців VI Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017», яка проходила у Колонному залі Київської міської державної адміністрації 22 березня 2017 року.

  Національний конкурс «Благодійна Україна-2017», метою якого стало відзначення кращих українських благодійників, в тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив, проводився Асоціацією благодійників України за підтримки Мінсоцполітики,.

  Конкурс зібрав рекордну кількість заявок - 1054. Серед учасників конкурсу – соціально відповідальний бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, ініціативні групи, об’єднання громадян, засоби масової інформації.

  Переможців на загальнодержавному рівні відзначено в п’ятнадцятьох основних, трьох індивідуальних та трьох спеціальних номінаціях.

  Олександра Чуркіна вручила відзнаки переможцям номінації «Благодійність у соціальній сфері» та подякувала усім благодійним організаціям України за небайдужість та турботу, що є надзвичайно важливим для кожної людини.

  Переможці отримали унікальну нагороду – бурштинового «Янгола добра», лауреати – дипломи конкурсу.

  Кращими у  номінації «Волонтер року» визначено Андреєва Юрія Івановича (м. Київ), Муху Оксану Володимирівну (Львівська обл.), Шахарьянца Армена Мусеговича (Київська обл.); у номінації «Колективне волонтерство» - Громадську організацію «Волонтерський рух «Батальйон сітка» (м. Київ), Громадську організацію «Знам’янське об’єднання «Майдан» (Кіровоградська обл.), групу волонтерів «Волонтерський екіпаж» (м. Київ).