• In English
 • Заступник Міністра оборони України зустрівся з старшим директором управління співробітництва Офісу заступника Міністра оборони США з питань оборонної політики
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 липня 2019 року о 18:24

  Сьогодні 9 липня, відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка зі старшим директором управління співробітництва з Росією, Україною та Євразією Офісу заступника Міністра оборони США з питань оборонної політики пані Кетрін Сендак.

  Під час зустрічі заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції поінформував американську делегацію про поточний стан оборонної реформи та перспективні напрями двостороннього співробітництва.

  Анатолій Петренко подякував американським партнерам за політичну, дорадчу та фінансову підтримку, яка надається України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Окремо було відзначено потужне представництво збройних сил США в рамках українсько-американському навчання «Сі-Бриз-2019» та практичну імплементацію рішень щодо забезпечення та посилення воєнної присутності у регіоні Чорного моря.

  Глава делегації США підтвердила незмінність політики США щодо підтримки України на рівні всіх органів державної влади, зазначивши, що проведення Україною оборонної реформи залишається пріоритетним питанням на порядку денному двосторонньої співпраці.