• In English
 • Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції провів зустріч з начальником Бюро Національної гвардії США
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 липня 2018 року о 18:12

  Сьогодні, 30 липня, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко провів зустріч з делегацією Національної гвардії США на чолі з начальником Бюро Національної гвардії США генералом Джозефом Ленгелом.

  Генерал-лейтенант Анатолій Петренко поінформував іноземну делегацію про основні задачі, які виконує оборонне відомство України, включаючи відсіч сучасних загроз та масштабне реформування українського війська, яке відбувається на усіх рівнях, у тому числі, за підтримки експертів Альянсу, а також реалізація євроатлантичних прагнень держави.

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції відмітив важливість всебічної допомоги, яка надається Сполученими Штатами Америки Україні в сучасних умовах, особливо в контексті колективно визнаної тривалої агресії Російської Федерації.

  Говорячи про оборонну реформу, генерал-лейтенант Анатолій Петренко сказав про основні етапи її впровадження, одним з яких є проведення оборонного огляду. Його результатом має бути визначення обрис Збройних Сил України після 2020 року.

  Начальник Бюро Національної гвардії США генерал Джозеф Ленгел подякував за конструктивний діалог та оцінив цілісність та масштабність всіх процесів, які відбуваються в Міністерстві оборони та Збройних Силах України та державі в цілому.