• In English
 • Заступник Міністра молоді та спорту України зустрівся з керівницею Департаменту молоді Ради Європи
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 11 травня 2022 року о 09:35

  У рамках участі у заходах Ради Європи відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрія Чеснокова з керівницею Департаменту молоді Ради Європи Антьє Ротемунд.

  У контексті молодіжної політики Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо консолідації зусиль міжнародних партерів, зокрема Ради Європи, задля напрацювання швидких рішень для допомоги українській молоді, яка постраждала внаслідок російської військової агресії проти України.

  Під час зустрічі було обговорено спільні дії та ініціативи для реагування на наслідки агресії Росії проти України, зокрема питання переформатування проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» та розроблення Плану дій на 2022-2023 роки щодо реалізації Рамкової програми співпраці між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України у сфері молодіжної політики на 2021-2025 роки.

  Андрій Чесноков підкреслив необхідність перегляду пріоритетів відкритих конкурсів Європейського молодіжного фонду, зокрема, запропонував визначити окремим пріоритетом проекти підтримки України з урахуванням досвіду впровадження пілотних проектів для підтримки України у 2014 році.

  Заступник Міністра з питань європейської інтеграції та керівниця Департаменту молоді Ради Європи домовились координувати зусилля щодо створення та діяльності спеціальної спільної Робочої групи для визначення допоміжних заходів у молодіжній сфері, які будуть реалізовані з урахуванням потреб української молоді.