• In English
 • Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко виступила на конференції «Berlin Energy Transition Dialogue 2019»

  Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь у конференції «Berlin Energy Transition Dialogue 2019».

  Захід об’єднав зацікавлених учасників світового рівня, які беруть участь в прийнятті рішень щодо оптимальних трансформацій енергетичних ринків в умовах реалізації глобального енергетичного переходу.

  Берлінський діалог, як міжнародна платформа для обміну думками про глобальні енергетичні перетворення, дав можливість обговорити такі питання? як інтегрований енергетичний перехід, геополітика, цифровізація та структурні зміни.

  Наталія Бойко взяла участь у панельній дискусії «Залучення інвестицій в інтегрований енергетичний перехід» та виступила із доповіддю про зміни в українській енергетиці в контексті енергетичного переходу.

  «Зростаюча конкуренція на світових енергетичних ринках та стрімкий науково-технічний прогрес у розвитку ВДЕ розширюють для України можливості щодо вибору джерел і шляхів постачання первинних енергетичних ресурсів, оптимізації енергетичного переходу та в перспективі зменшення викидів парникових газів», – зазначила Наталія Бойко в своїй промові.

  Присутні були поінформовані, що за останні роки в Україні проведена значна робота щодо вирішення проблем декарбонізації, енергетичної безпеки, лібералізації енергетичних ринків та інноваційного розвитку енергетики.

  «Наша мета – поступовий перехід до сталого розвитку сектору, що матиме великий вплив і на багато інших, пов’язаних галузей. Відповідно до Енергетичної стратегії України 2035 ми плануємо прийти до цього шляхом проведення ринкових реформ на першому етапі (до 2020 року), оптимізації та інноваційного розвитку інфраструктури (на етапі до 2025 року), що дозволить нам вийти безпосередньо на шлях сталого розвитку енергетики України», – зазначила заступник Міністра.