• In English
 • Міністр оборони України взяв участь у 12-му Київському безпековому форумі
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 квітня 2019 року о 16:24

  11 квітня Міністр оборони України Степан Полторак взяв участь у 12-му Київському безпековому форумі.

  Під час свого виступу Міністр оборони України наголосив на незворотності реформ, які тривають у відомстві та секторі безпеки та оборони у цілому.

  «За всю історію незалежної України ми декілька разів робили спроби реформувати  сектор безпеки та оборони. І не мали змоги завершити їх. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Все що ми плануємо – одразу випробовуємо у бою.  При таких загрозах, коли Російська Федерація продовжує тиск у Азовському морі і випробувала там порядок дій, жодного сумніву не маю, що потім подібна тактика дій буде і в Балтійському, і в інших морях, і по відношенню до інших країн світу», – підкреслив Степан Полторак.

  За словами глави оборонного відомства, Україна має реагувати на подібні загрози і робити все необхідне, щоб забезпечити безпеку нашої держави.

  «Найголовніше – незмінність курсу, який визначено Конституцією України – вступ до НАТО. Курс, який забезпечує безпеку всім країнам, які знаходяться в складі Північноатлантичного альянсу. Однак не все залежить від України, і на це потрібна політична воля наших партнерів. І не менш важливо для цього потрібно пам’ятати історію і робити з неї висновки, здійснювати  співпрацю з усіма європейськими країнами  у питаннях безпеки якомога конструктивніше», – наголосив Міністр оборони України.