• In English
 • Заступник Міністра економіки взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України
  Міністерство економіки України, опубліковано 01 червня 2021 року о 19:19

  1 червня у прямій телефонній лінії КМУ взяв участь заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра. Також до заходу долучились фахівці Мінекономіки з юридичного департаменту, директорату зайнятості та трудової міграції та департаменту звернень громадян.

  Серед тем, які сьогодні цікавили громадян – питання видачі фіскальних чеків за проведення розрахункових операцій, питання зайнятості та охорони праці, зокрема, і на державних підприємствах. Також громадяни зверталися з питаннями щодо заборгованості з виплат по безробіттю та з питань виплати державної допомоги у 8 тис. грн підприємцям і найманим працівникам, діяльність яких була призупинена на час перебування регіону в «червоній» карантинній зоні.

  Заступник Міністра Ігор Дядюра надав роз’яснення з питань, які звучали протягом двох годин роботи прямої телефонної лінії КМУ.

  «Мінекономіки завжди відкрите до діалогу з громадянами та представниками бізнесу. До Міністерства звертаються з усіх куточків України з «гарячими» питаннями, щодо яких ми готові надати роз’яснення та всебічно сприяти їх оперативному вирішенню. Однією із важливих тем сьогоднішнього спілкування була виплата карантинних 8 тис. грн державної підтримки. Наразі вже 1,4 млрд грн були направлені на виплату найманим працівникам та підприємцям. Урядова підтримка буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до «червоної» зони», - прокоментував Ігор Дядюра.

  Нагадаємо, що проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України за участю керівників центральних органів виконавчої влади відбувається відповідно до графіку, з яким можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3i8Kv8M.

  Зокрема, Мінекономіки бере участь в урядовій телефонній лінії щоквартально.