• In English
 • Заступник Командувача силами Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго провів зустріч з особовим складом 18-го окремого вертолітного загону
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 10:13

  Дивізійний Генерал збройних сил Франції Бернард Коммінс, який наразі виконує обов’язки заступника Командувача силами Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго, провів зустріч з особовим складом 18-го окремого вертолітного загону. Такий високий рівень зустрічі пояснюється тим, що український контингент підпорядковується безпосередньо Командувачу сил Місії.

  В ході заходу генерал звернув увагу на основні виклики, які стоять перед авіаційним підрозділом в ДР Конго: це робота в умовах високогір’я з надзвичайно різкими змінами погодних умов, необхідність щоденної взаємодії з іноземними контингентами – як наземними силами місії, так і екіпажами інших повітряних суден, а також здійснення польотів вночі з мінімальним необхідним навігаційним оснащенням. Заступник Командувача зауважив, що за умови постійної загрози зі сторони незаконних збройних формувань ці виклики є критичними.

  Однак, за словами генерала, український контингент вже понад 6 років доводить свою навченість успішно діяти у найскладніших умовах і саме українці дуже часто є тією силою, яка забезпечує успішність виконання завдань Місії.

  “Від імені кожної країни, відданої принципам Місії, я хочу подякувати вашому контингенту. Поява українських гелікоптерів у найбільш проблемних точках ДР Конго примушує бойовиків припиняти свою незаконну діяльність. Завдяки вам припиняється кровопролиття”, – сказав генерал.