• In English
 • Заступник Голови Держприкордонслужби перевірив готовність прикордонників в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 01 листопада 2018 року о 14:36

  Під час робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил заступник Голови Держприкордонслужби України Олег Бляшенко побував у підрозділах Донецько-Луганського регіонального управління. Він перевірив їх готовність до виконання завдань та стан забезпечення персоналу за всіма напрямками, особливо в зимовий період.

  Перш за все заступник керівника відомства побував у Маріуполі, де заслухав доповідь керівництва загону морської охорони та Донецького прикордонного загону щодо обстановки в акваторії та на узбережжі Азовського моря. Також Олег Бляшенко проінспектував порядок використання технічних засобів спостереження за надводною обстановкою, спеціального обладнання для тактичного дайвінгу та якість проведених робіт з ремонту та модернізації корабля морської охорони «Донбас». Він визначив завдання з удосконалення матеріально-технічного забезпечення корабельно-катерного складу, підрозділів спеціальних дій на воді та підрозділів охорони державного кордону на узбережжі Азова.

  Крім того, заступник Голови Держприкордонслужби перевірив місця постійної дислокації підрозділів, які неодноразово піддавались обстрілам з боку російсько-окупаційних військ. Він відзначив, що проведені відновлювальні роботи дозволяють подальше належне виконання завдань та акцентував на чергових кроках із всебічного забезпечення підрозділів регіонального управління.

  Окрім цього, враховуючи, що ситуація поблизу діючих дорожніх коридорів на лінії розмежування в межах Донецької і Луганської областей має тенденції до загострення, Олег Бляшенко звернув особливу увагу на контрольні пункти в’їзду-виїзду. Адже прикордонники Донецько-Луганського регіонального управління не лише здійснюють контрольно-перевірочні заходи, а й забезпечують особисту безпеку цивільних осіб. Заступник Голови служби перевірив, як використовується наявне озброєння і техніка та як в інженерно-фортифікаційному відношенні облаштовані місця несення служби змінами прикордонних нарядів і особливо оцінив обладнання укриттів для захисту життя мирних громадян під час їх перебування в контрольних пунктах.

  Не оминув заступник керівника відомства й можливості зустрітись з персоналом, підтримати бойовий настрій прикордонників на передовій боротьби з російським агресором. У ході зустрічі Олег Бляшенко подякував військовослужбовцям та працівникам Держприкордонслужби, які мужньо та віддано служать Україні в складі Об’єднаних сил. Від імені Голови Держприкордонслужби України він вручив персоналу відомчі нагороди і відзнаки Президента України.