• In English
 • Зареєструвати потужності операторів ринку можна на порталі Дія в декілька кліків
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 26 травня 2021 року о 17:33

  Реєстрація потужностей операторів ринку — послуга, якою користуються сотні тисяч бізнесів. Лише минулого року її отримали понад 86 тисяч разів. Це сотні тисяч поїздок до держустанов, години черг та десятки ксерокопій. Тепер послуга доступна онлайн на порталі Дія — її презентувала Мінцифри під час Diia Summit 2.0. Про це розповів Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі одного з телеканалів. 

  "Це дуже популярна послуга серед підприємців, які пов'язані зі сферою громадського харчування. Раніше процедура була дуже бюрократизована. Тепер ми запустили її онлайн — жодних офлайн-комунікацій та корупційних зловживань. Подати заявку можна на порталі Дія за 10 хвилин у будь-який зручний для вас час та з будь-якого куточка України та світу. Швидко та зручно", — розповів Михайло Федоров.

  Для кого ця послуга?

  Для операторів харчових продуктів. Це підприємство, що виробляє, зберігає, перевозить або продає харчові продукти. Оператором може бути фізична або юридична особа, а також агропродовольчий ринок у цілому.

  Отже, це заклади громадського харчування, роздрібна торгівля, ферми — загалом усі підприємства, причетні до будь-якої стадії виробництва продуктів. Це будь-яке обладнання для виробництва, зберігання або транспортування харчових продуктів. Від бджільництва, кав’ярні або МАФу з морозивом до вантажівок-холодильників та торговельних мереж супермаркетів.

  Крім того, найближчим часом у Дії стануть доступними зміна та анулювання потужностей. Потім всі три послуги будуть повністю автоматичними без участі чиновників.