• In English
 • Запроваджено електронні процедури проведення конкурсів проектів для інститутів громадянського суспільства
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 04 серпня 2021 року о 20:13

  На засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято зміни до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049.

  Сьогодні Мінмолодьспорт ставить крапку над паперовими, складними та бюрократичними процедурами проведення конкурсу для громадських організацій та розпочинаємо точку відліку нових електронних процедур зі зручними та прозорами механізмами. Крім того, постанова передбачає інші зміни, які значно удосконалюють процедуру конкурсу.

  Міністерство молоді та спорту України висловлює вдячність представникам громадських організацій, Міністерству цифрової трансформації України, Міністерству соціальної політики України, Міністерству у справах ветеранів України, міжнародній благодійній організації «Фонд Східна Європа» та Українському незалежному центру політичних досліджень за активну участь у розробленні зазначених змін.

  Найближчим часом Мінмолодьспорту стане першим Міністерством, яке випробує електронні процедури проведення конкурсу. Слідкуйте за новинами та очікуйте на оголошення конкурсу проектів від Мінмолодьспорту на 2022 рік.

  Для того, щоб більш детально розповісти про зміни в конкурсних процедурах та про організацію конкурсу в електронному форматі, роботу онлайн-платформи організації конкурсів - Міністерство молоді та спорту України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, а також з Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Українським незалежним центром політичних досліджень організовують шість регіональних дводенних навчальних семінарів «Електронна система проведення конкурсу: нові правила» у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці та Києві.