• In English
 • Запорізькі аудитори за січень - березень забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,3 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 квітня 2019 року о 09:41

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій  області за три місяці поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 17,3 млн грн. Зокрема, надійшло до бюджетів та підприємств 12,1 млн грн, відшкодовано 4,3 млн грн незаконних витрат та майже 1 млн грн нецільових витрат державних ресурсів.

  За вчинені фінансові порушення 8 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуті до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшено бюджетні асигнування.

  За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 4 досудових розслідування. Притягнуто до  дисциплінарної відповідальності 5 посадових осіб.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами заходів контрольних заходів прийняли 21 управлінське рішення та врахували 22 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.