• In English
 • Мінмолодьспорту: В Черкасах міська рада встановила додаткову доплату тренерам ДЮСШ
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 квітня 2019 року о 09:30

  В умовах децентралізації місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування мають право самостійно  впроваджувати нові підходи до матеріального заохочення працівників і створення для них додаткових мотиваційних засад.

  Яскравим прикладом такого підходу є рішення Черкаської міської ради щодо встановлення додатково до діючих заохочень доплати у розмірі до 50% від посадового окладу тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які передбачені у бюджеті міста.

  «Ми вітаємо таку ініціативу Черкаської міськради та просимо, передусім обласні, а також міські та районні ради, наслідувати її. Це значно вплине на престижність професії тренера і підтримає створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді», – зазначив Міністр Ігор Жданов.

  Наразі Міністерство молоді та спорту України звернулось із листом щодо підтримки такої ініціативи до всіх обласних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, а також до Асоціації міст України.