• In English
 • Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 лютого 2024 року о 16:54

  6 лютого Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з Генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Матіасом Корманном. До обговорення про продовження співпраці також долучилися Перший віце-прем'єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов,  представники Мінфіну, Мінцифри та Мін'юсту. 

  «Набуття повноправного членства в Організації — один із наших пріоритетів. Адже це маркер готовності вступу України в ЄС та сигнал для іноземних компаній, що Україна — перспективна країна для інвестицій», — наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр подякував Матіасу Корманну за схвалену програму ОЕСР для України та підкреслив, що Уряд покращив державні функції, незважаючи на агресію росії, та демонструє високу спроможність у проведенні реформ. Це своєю чергою відзначили в Організації. 

  «Наші партнери акцентували на досягнутому, попри війну, прогресі в таких сферах як державне управління, цифровізація, боротьба з корупцією, спрощення дозвільних процедур. Було відзначено запровадження грейдової системи оплати праці державних службовців як важливий крок у напрямку реформи державного управління. Продовжуємо корпоративну реформу», — повідомив Глава Уряду. 

  Крім того, Денис Шмигаль звернувся до ОЕСР з проханням сприяти розробці Міжнародних рекомендацій щодо конфіскації таких активів, адже переконаний, що заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України. 

  Прем’єр-міністр подякував команді ОЕСР за потужну підтримку на міжнародному рівні та допомогу в імплементації реформ.

  Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР Заморожені та конфісковані активи росії мають стати ключовим джерелом для відбудови України, — Прем’єр-міністр на зустрічі з Генсеком ОЕСР