• In English
 • Залучення молоді до промоції української ідентичності є одним із пріоритетних завдань Мінмолодьспорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 травня 2024 року о 09:50

  Залучення молоді до промоції української ідентичності є одним із пріоритетних завдань Мінмолодьспорту. Про це наголосив заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Чесноков під час панельної дискусії «Визначення української ідентичності» на заході «Молодіжний конгрес: українська ідентичність та її промоція у світі».

  «Залучення молоді до промоції української ідентичності є важливим завданням, відображеним в Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності», – зазначив Андрій Чесноков.

  Заступник Міністра підкреслив, що заходи, передбачені Стратегією, включають публічні дискусії, дослідження, збір аналітичних даних та комплексні комунікаційні кампанії. Також важливими є проекти спрямовані на охоплення всього населення, включаючи дітей, молодь та дорослих, з використанням різних інструментів, таких як настільні ігри, контент для соціальних мереж, документальні фільми та військово-патріотичне виховання.

  «Інвестуючи в молодь, в підтримання її української національної та громадянської ідентичності, ми інвестуємо в сьогодення та майбутнє України», – зазначив Андрій Чесноков. Він також підкреслив важливість створення сприятливих умов для міжнародного студентського обміну та підтримки молодіжних організацій, а також використання сучасних технологій для залучення молоді до української культури та історії.

  «Молодіжний конгрес: Українська ідентичність та її промоція у світі» організовано Молодіжною радою при Міністерстві закордонних справ України за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України, Благодійного фонду «МХП-Громаді», ГО «Інститут культури України», ГО «Українська асоціація студентів», ГО «Асоціація Молодіжних Рад України» та проєкту UNDP в Україні «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансування Уряду Японії.