• In English
 • Законопроект про концесії отримав позитивний висновок комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, - Володимир Омелян
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 22 березня 2018 року о 19:11

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в рамках участі у  британсько-українському форумі у сфері розвитку портової інфраструктури  «Maritime Industries Forum» наголосив на перспективі концесії в сфері  інфраструктури.

  «Концесія в інфраструктурі можлива,  необхідна і має хороші перспективи в Україні. Цей формат  державно-приватного партнерства виявився успішним у багатьох провідних  країнах світу, переконаний, він стане успішним і в Україні», - наголосив  очільник Міністерства. 

  «Концесії в Україні дано  старт. Починаємо ми з дорожньої сфери - відповідний закон схвалено  парламентом. Великий законопроект, який уможливить концесію в інших  сферах, отримав позитивний висновок комітету Верховної Ради України з  питань економічні політики. Сподіваюсь, цей законопроект буде  проголосований в першому півріччі 2018 року, і Україна нарешті отримає  прозорий інструмент для залучення довгострокових інвестицій», - заявив  Володимир Омелян. 

  «Саме морська інфраструктура,  морські порти є найцікавішим активом для іноземних компаній в Україні.  Сподіваюсь, в травні-червні цього року Фонд держмайна проведе тендер на  оренду контейнерної частину порту «Чорноморськ». В цьому тендері візьме  участь найбільший контейнерний оператор світу компанія Hutchison Ports.  Компанія має в своєму управлінні десятки портів і контейнерних  терміналів в усьому світі, їі захід в Україну буде знаком якості. Ми  закликаємо до участі в цьому тендері також всі інші компанії, які  вважають себе лідерами світової індустрії», - додав Міністр інфраструктури України.