• In English
 • Італійські компанії зацікавлені співпрацювати в українському енергосекторі

  Заступник Міністра енергетики та вугільної  промисловості  з питань європейської інтеграціїї  Наталія Бойко зустрілася з представниками італійського бізнесу та Торгово-Промислової Палати України в Італії.

  Зустріч проведена в рамках бізнес-місії італійської делегації до України.

  Під час зустрічі сторони обговорили пропозиції щодо інвестицій італійських компаній в енергетичну галузь України. Зокрема, представники Італії цікавились такими напрямками, як модернізація обладнання, проведення спільних навчань, утилізація відходів, будівництво нових об’єктів тощо.

  Наталія Бойко зазначила, що Уряд працює над створенням сприятливих умови для роботи іноземних інвесторів на українському енергетичному ринку.

  Присутні на зустрічі представники ДІЯР та ДК «Ядерне паливо» та фахівці Міненерговугілля поінформували про роботу атомно-промислового комплексу, імплементацію європейських вимог до поводження з ядерними відходами та створення сучасної нормативно-правової бази, яка відповідає міжнародним стандартам безпеки.

  Нагадаємо, 30 січня 2018 року під час Українсько-Італійського бізнес-форуму в рамках робочого візиту Міністра закордонних справ Італійської Республіки Анджеліно Альфано, у якому взяла участь Наталія Бойко.

  Під час Форуму обговорені перспективи та пріоритетні напрямки українсько-італійського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії. Серед основних секторів співпраці було визначено також енергетику.