• In English
 • Заклади освіти можуть використовувати Prozorro Market для організації шкільного харчування, - Ірина Новікова
  Міністерство економіки України, опубліковано 08 жовтня 2021 року о 19:59

  Наразі електронний каталог Prozorro Market налічує 182 категорії товарів – харчових продуктів і близько 6 тис. цінових пропозицій. Цього достатньо, щоб повністю організувати харчування в закладах освіти. Цим інструментом можна користуватися для здійснення закупівель до 200 тис. грн.

  Про це повідомила заступник Міністра економіки України Ірина Новікова під час третього регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся сьогодні, 8 жовтня, у Дніпрі за участю першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

  Заступник Міністра економіки України Ірина Новікова розповіла про кроки, які здійснюються Мінекономіки для забезпечення ефективних публічних закупівель для організації харчування в закладах освіти.

  «Для того, щоб процес закупівель був більш простим і ефективним міжвідомча робоча група при Мінекономіки вже розробила пакет тендерної документації для замовлення послуг їдалень. За два тижні буде опублікована примірна документація на замовлення кейтерингових послуг. Крім того, з 18 жовтня Мінекономіки розпочне тестування осіб, які будуть професійно займатися закупівлями продуктів харчування у школах», - зазначила Ірина Новікова.

  На сьогодні близько 40 вищих навчальних закладів уже ввели підготовку за спеціальністю «Закупівелькик». Освітні заклади зможуть долучати випускників за цією спеціальності до закупівель, як уповноважених осіб, оскільки з 1 січня 2022 року публічні закупівлі будуть здійснюватися уповноваженими на це особами.

  «Забезпечення якісним харчуванням дітей у школах є нашим спільним загальнодержавним завданням», - підкреслила Ірина Новікова.